Скасування
Зателефонувати Зателефонувати Онлайн підтримка Онлайн підтримка
Головна Ми
about_img

Про компанію AlphaSMS

АльфаSMS - провідна компанія на українському ринку SMS-послуг для корпоративних та приватних замовників. Наша компанія займається розвитком телекомунікаційних рішень для бізнесу, котрі дозволяють в короткий період з невисокими затратами досягнути нових вершин в управлінні бізнесом, випереджаючи своїх конкурентів.

Наші клієнти: торгові мережі, інтернет-магазини, навчальні заклади, рекламні компанії, ресторани та бари, виробники товарів загального споживання, спортивні організації, салони краси і т.п.

Нашi нагороди

ТОВ "ІНВЕСТУМ" (АльфаSMS) відзначена Національним бізнес-рейтингом України

У результаті Компанія нагороджується званням Лідер галузі 2014 і отримує:

Золото рейтингу в м.Києві серед малих підприємств
Cрібло рейтингу в Україні серед малих підприємств

За сумою показників фінансово-господарської діяльності за основним видом діяльності КВЕД 62.02

Наші можливості

Ми використовуємо прямі підключення до національних GSM-операторів, міжнародним SMSgate'ам, забезпечуючи доставку повідомлень абонентам мобільної мережі України та інших країн світу. Ми володіємо власними апаратними та програмними комплексами, які працюють на прийом та відправку sms-повідомлень.

Ми здійснюємо відправку та прийом SMS-повідомлень на території України та інших країн світу. На даний момент наші можливості дозволяють здійснювати на великій швидкості з гарантованою надійністю відправку більше мільйона повідомлень на добу.

opportunities

Розроблений спеціалістами компанії сервіс відправки повідомлень дозволяє просто та швидко створювати необмежену кількість списків отримувачів, здійснювати персональну або масову розсилку смс, задавати динамічне ім'я відправника, з можливістю використання цифр та літер латинсьго алфавіту.

Також, здійснювати sms розсилку за розкладом, отримувати детальні звіти про здійснені смс розсилки та фінансовий потік. Завдяки інтуїтивно зрозумілому web-інтерфейсу клієнт може миттєво підключитись до сервісу та почати розсилку смс, отримаючи миттєвий результат.

opportunity code
Також, наша компанія займається розробкою та інтеграцією комунікаційних рішень в залежності від потреб клієнта.
opportunity device
Для роботи ми надаємо зручний web-інтерфейс, підключення https, через власне ПЗ та багото інших варіантів.
opportunity lifebuoy
Специалісти нашої компанії надають підтримку та консультування на всіх етапах впровадження та розвитку проектів.
opportunity thumbs up
Наша компанія пропонує різні варіанти співпраці: франчайзі-партнер (використовуючи готові рішеня "під ключ"), так і самостійно, використовуючи наші канали.
opportunity shield - check
Наша компанія гарантує конфіденційність клієнських баз даних та інформації. Ми гарантуємо надійність та стабільність сервісу.