Мова

Ми

AльфаSMS - провідна компанія на українському ринку SMS-послуг для корпоративних та приватних замовників. Наша компанія займається розвитком телекомунікаційних рішень для бізнесу, котрі дозволяють в короткий період з невисокими затратами досягнути нових вершин в управлінні бізнесом, випереджаючи своїх конкурентів.

Наші клієнти: торгові мережі, інтернет-магазини, навчальні заклади, рекламні компанії, ресторани та бари, виробники товарів загального споживання, спортивні організації, салони краси і т.п.

Ми використовуємо прямі підключення до національних GSM-операторів, міжнародним SMSgate'ам, забезпечуючи доставку повідомлень абонентам мобільної мережі Укріїни, СНД та інших країн світу. Ми володіємо власними апаратними та програмними комплексами, які працюють на прийом та відправку sms-повідомлень.

Ми здійснюємо відправку та прийом SMS-повідомлень на території України та інших країн світу. На даний момент наші можливості дозволяють здійснювати на великій швидкості з гарантованою надійністю відправку більше мільйона повідомлень в день.

Розроблений спеціалістами компанії сервіс відправки повідомлень дозволяє просто та швидко створювати необмежену кількість списків отримувачів, здійснювати персональну або масову розсилку, задавати динамічне імя відправника, з можливістю використання цифр та літер латинсьго алфавіту.
Також, здійснювати розсилку за розкладом, отримувати детальні звіти про здійснені розсилки та фінансовий потік. Завдяки інтуїтивно зрозумілому web-інтерфейсу клієнт може миттєво підклічитись до сервісу та почати розсилку, отримавши відразу результат.

Також, наша компанія займається розробкою та інтеграцією комунікаційних рішень в залежності від потреб клієнта.

Для роботи ми надаємо зручний web-інтерфейс, підключення https, через власне ПЗ та багото інших варіантів.

Специалісти нашої компанії надають підтримку та консультування на всих етапах впровадження та розвитку проектів.

Наша компанія пропонує різні варіанти співпраці: франчайзі-партнер (використовуючи готові рішеня "під ключ") так і самостійно, використовуючи наші канали.

Наша компанія гарантує конфіденційність клієнських баз даних та інформації. Ми гарантуємо надійність та стабільнсть сервісу.

Онлайн підтримка