Мова

Ми

AльфаSMS - провідна компанія на українському ринку SMS-послуг для корпоративних та приватних замовників. Наша компанія займається розвитком телекомунікаційних рішень для бізнесу, котрі дозволяють в короткий період з невисокими затратами досягнути нових вершин в управлінні бізнесом, випереджаючи своїх конкурентів.

Наші клієнти: торгові мережі, інтернет-магазини, навчальні заклади, рекламні компанії, ресторани та бари, виробники товарів загального споживання, спортивні організації, салони краси і т.п.

Ми використовуємо прямі підключення до національних GSM-операторів, міжнародним SMSgate'ам, забезпечуючи доставку повідомлень абонентам мобільної мережі України, СНД та інших країн світу. Ми володіємо власними апаратними та програмними комплексами, які працюють на прийом та відправку sms-повідомлень.

Ми здійснюємо відправку та прийом SMS-повідомлень на території України та інших країн світу. На даний момент наші можливості дозволяють здійснювати на великій швидкості з гарантованою надійністю відправку більше мільйона повідомлень на добу.

Розроблений спеціалістами компанії сервіс відправки повідомлень дозволяє просто та швидко створювати необмежену кількість списків отримувачів, здійснювати персональну або масову розсилку смс, задавати динамічне ім'я відправника, з можливістю використання цифр та літер латинсьго алфавіту.
Також, здійснювати sms розсилку за розкладом, отримувати детальні звіти про здійснені смс розсилки та фінансовий потік. Завдяки інтуїтивно зрозумілому web-інтерфейсу клієнт може миттєво підключитись до сервісу та почати розсилку смс, отримаючи миттєвий результат.

Також, наша компанія займається розробкою та інтеграцією комунікаційних рішень в залежності від потреб клієнта.

Для роботи ми надаємо зручний web-інтерфейс, підключення https, через власне ПЗ та багото інших варіантів.

Специалісти нашої компанії надають підтримку та консультування на всіх етапах впровадження та розвитку проектів.

Наша компанія пропонує різні варіанти співпраці: франчайзі-партнер (використовуючи готові рішеня "під ключ"), так і самостійно, використовуючи наші канали.

Наша компанія гарантує конфіденційність клієнських баз даних та інформації. Ми гарантуємо надійність та стабільність сервісу.

Онлайн підтримка