Скасування
Зателефонувати Зателефонувати Онлайн підтримка Онлайн підтримка
Головна SMS розсилка Способи відправки SMS

Компанія АльфаSMS пропонує своїм клієнтам безліч способів розсилки SMS повідомлень. Тепер є можливість швидко і легко відправити SMS через інтернет на мобільний номер будь-якого оператора України та інших країн світу.

До нас досить часто звертаються з питаннями:

Тут, немає нічого складного.

Спочатку потрібно просто зареєструватися на нашому сайті.

Далі в особистому кабінеті є спеціальна Web-форма, в яку можна швидко внести з MS Word або Excel файлів список потрібних номерів для SMS розсилки. Такі дії легко здійснити з будь-якого комп'ютера, що має доступ до всесвітньої мережі Інтернет.

Відправка потрібної інформації здійснюється через спеціальний SMS шлюз. З його допомогою, відправка SMS по Україні та іншим країнам відбувається через HTTPS-запити, повідомлення електронної пошти і навпаки. Наш SMS шлюз дозволяє пересилати одночасно величезну кількість повідомлень, що є дуже зручним для наших клієнтів.

Для різних Інтернет-магазинів, контент-проектів, корпоративних порталів, соціальних мереж та багатьох інших Web-проектів є цікава пропозиція. Можна здійснювати розсилку SMS через спеціальний модуль відправки API. У ньому містяться вже готові скрипти для обробки, прийому і передачі повідомлень. Завдяки модулю API, власники сайтів і вебмайстри можуть поширювати будь-яку інформацію серед своїх клієнтів, передплатників, співробітників.

Ще однією зручною функцією є можливість автоматичного створення і відправки повідомлень на основі будь-яких змін і подій, наприклад: SMS реклама, нововведення, акції, привітання, попередження.

Компанія АльфаSMS розробила додаток SMSClient. Це відмінна програма для розсилки SMS. У ній підтримується можливість розподілу абонентів по групах. Варто відзначити, що список контактів, імен, номерів досить великий за своїм обсягом. SMSClient зберігає всю історію повідомлень, формує детальні звіти, а також підтримує функцію підбору тем для оформлення.

Завантажити SMSClient Ви можете у нас на сайті.

Для систем 1С можна встановити спеціальний модуль відправки SMS повідомлень. Він швидко встановлюється, розширює можливості системи і абсолютно не заважає роботі.

Наші клієнти можуть скористатися функцією Еmail2SMS. Її суть полягає в тому, що замовник відправляє потрібне повідомлення, логін, пароль по email, а заздалегідь сформованій групі адресатів приходять звичайні SMS повідомлення.

Ще одна вдосконалена програма для розсилки SMS від компанії АльфаSMS, називається АПЕК CRM Lite CRM. Дуже функціональна і проста у використанні. Має велику базу даних про всі контакти, їхні номери, імена і всю потрібну інформацію. Дозволяє переглядати картки адресатів з історією повідомлень. Створює детальний звіт про надіслані повідомлення, з вказанням статусу відправки.

Посилання на програму АПЕК - CRM Lite http://apec.com.ua/product/crm/
Посилання на програму АПЕК - Торгівля і Склад http://apec.com.ua/product/trade/

Ми надаємо своїм клієнтам можливість підключення по багатофункціональному SMPP протоколу. Протокол SMPP від АльфаSMS, має безліч переваг для користувачів:

Оберіть відповідний Вам спосіб SMS розсилки повідомлень і будьте впевнені у своєму виборі.

Компанія АльфаSMS пропонує всім охочим зареєструватися та отримати в подарунок тестові SMS, для перевірки якості нашої роботи.