Мова

Умови для дилерів

АльфаSMS є одним з найбільших постачальників SMS трафіку в Україні. Компанія пропонує найвигідніші умови для реселерів в будь-якому регіоні.

Для того щоб стати дилером АльфаSMS, Вам необхідно звернутися до нас: по одному з телефонів фірми або електронною поштою. Наші фахівці продемонструють Вам систему, забезпечать Вас усіма необхідними матеріалами, обговорять можливі умови співпраці.

Ми гарантуємо своїм дилерам збереження таємниці дилерської знижки. Прямо зараз Ви можете ознайомитися з загальними положеннями по роботі з дилерами.

Основні положення:

 1. Відсоток предосталяет знижки на SMS -трафік залежить від сумарного місячного обсягу розсилок. Існує мінімальна сума щомісячних закупівель (10 000 SMS), яка необхідна для продовження співпраці.
   
 2. Наші фахівці проводять навчання та консультації на всіх етапах співробітництва.
   
 3. Дилерові надається готове технічне рішення для мобільного маркетингу.
   
 4. Ми гарантуємо просту і прозору систему взаєморозрахунків.
   
 5. Дилерові надається відповідна інформаційна підтримка:
 • дилер своєчасно інформується про найближчі плани фірми про зміни та нововведення в систему , майбутніх рекламних та маркетингових заходах, виставках, семінарах, конференціях і т.п;
 • дилер своєчасно інформується про зміни в ціновій політиці фірми;
 • координати дилера розміщуються на сайті фірми, рекламних матеріалах загальноукраїнського характеру, включаються до адресні розсилки.

Дізнайтеся більше про переваги роботи з нами!

Онлайн підтримка