Скасування
Зателефонувати Зателефонувати Онлайн підтримка Онлайн підтримка
Головна Послуги USSD

USSD - інтерактивний сервіс для будь-яких мобільних пристроїв

USSD (Unstructured Supplementary Service Data) - стандартний сервіс в мережах GSM. Цим довгим терміном позначається зручний додаток з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, доступний для використання на будь-якому мобільному пристрої.

USSD забезпечує інтерактивне з'єднання між абонентом і додатком і можливість швидкого двостороннього зв'язку з вашими клієнтами.

Як це працює?

USSD працює через канал мобільного зв'язку за допомогою сесій або « діалогів », під час яких абонент взаємодіє з додатком, вибираючи потрібні пункти меню.

Меню і сервіси можна легко створювати і налаштовувати відповідно до потреб вашої компанії на основі API.

Технологія USSD не вимагає установки додаткового програмного забезпечення на мобільний пристрій або SIM карту. Сесія може бути розпочата як абонентом, так і системою за допомогою SMS, фіктивного виклику заздалегідь визначеного веб-тригера або короткого коду для USSD.

USSD - сервіс компанії АльфаSMS

USSD - сервіс компанії АльфаSMS. Це стабільне рішення, розроблене з урахуванням багаторічного досвіду наших технічних фахівців на ринку телекомунікаційних послуг, з високими стандартами безпеки і відповідає запитам різних сфер промисловості та бізнесу.

USSD сервіс АльфаSMS може бути інтегрований в будь-яку серверну систему незалежно від сфери вашої діяльності.

Що робить USSD компанії АльфаSMS унікальним продуктом?

Додатки USSD

Cписок сфер, в яких може бути використана технологія USSD необмежений, але основними на сьогоднішній день можна вважати наступні галузі:

 Фінансовий сектор

 Транспорт і логістика

 Media, Marketing and Social Media

USSD може вивести ваш мобільний бізнес на новий рівень завдяки можливості демонструвати нові послуги і залучати нових клієнтів за допомогою цієї гнучкої і надійної технології.

Переваги:

  1. Абоненти мобільного зв'язку швидко реагують на повідомлення USSD, оскільки цей сервіс зручний і доступний скрізь і завжди, з будь-якого мобільного пристрою.
     
  2. USSD, що включає в себе цілий ряд різних додатків, являє собою простий, швидкий, зручний і економічно ефективний канал зв'язку.
     
  3. Це сервіс, який гарантовано надасть вашій компанії інструмент для простого вирішення таких завдань, як:

Вартість послуги визначається індивідуально за письмовим запитом на info@alphasms.com.ua

Зв'яжіться з нами за адресою info@alphasms.com.ua і отримаєте безкоштовний пробний доступ до сервісу USSD компанії АльфаSMS